Zabieg stymulujący porost włosów

Zabieg stymulujący porost włosów jest dedykowany wszystkim mężczyznom z osłabionymi, przerzedzającymi się włosami oraz w pierwszej fazie łysienia typu męskiego. 
Zabieg polega na dokrwieniu, odżywieniu oraz stymulacji mieszków włosowych, dzięki czemu w cebulce powstaje silniejszy, zdrowszy włos.
Seria zabiegów daje udokumentowane działanie terapeutyczne. Włosy stają się silniejsze, mocniejsze, a przez odżywienie bardziej lśniące.

DERMAPEN LUB DERMA ROLLER W WALCE Z WYPADANIEM WŁOSÓW

Dermapen to urządzenie, które pomaga pobudzić cebulki włosów do wzrostu zdrowego włosa. Za pomocą mikronakłuć zostaje pobudzone krążenie krwi, przez co cebulka włosa zostaje odpowiednio odżywiona i dotleniona, a także dochodzi do stymulacji mieszka włosowego. Dodatkowo wmasowana ampułka przyspiesza wzrost włosa i zaopatruje cebulki włosa w cenne substancje aktywne. Zabieg mikronakłuć owłosionej skóry głowy polecany jest w szczególności osobom, które zauważyły utratę gęstości swoich włosów, wypadanie lub kruszenie się. Przy odpowiedniej suplementacji i częstotliwości wykonywania zabiegów efekty są rewelacyjne! Dermapen lub Derma Roler stosowany na owłosioną skórę głowy można również wykonać jako zabieg pielęgnacyjny, aby włosy stały się zdrowe, odpowiednio nawilżone, zagęszczone i lśniące!