Bandaże Arosha

Bandaże Arosha

EKSPRESOWY PROGRAM WYSZCZUPLAJĄCY – TO LINIA PIELĘGNACYJNA PREPARATÓW GOTOWYCH DO UŻYCIA PRZEZNACZONYCH DO WALKI Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI CIAŁA.

Arosha jest jedyną światową marką mającą w swojej ofercie tak szeroką gamę produktów, przeznaczonych do zabiegów na ciało, składającą się z różnego rodzaju preparatów oraz nowoczesnych linii bandaży. Kluczowym produktem linii Arosha, są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki, by owijać ciało narodziła się z potrzeby modelowania sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło, tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie zapewnia jedynie "kontrolowaną kompresję".

Linia bandaży i kremów do pielęgnacji ciała bogata w składniki odżywcze skutecznie redukuje niedoskonałości skóry, takie jak: cellulit, utrata jędrności i elastyczności. Napina skórę i daje natychmiastowe efekty już po pierwszym zabiegu!

FIRMING
Zaprojektowany, aby zliftingować i wymodelować sylwetkę, nadać jej sprężystość. Zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry. Doskonały na rozstępy oraz jako kuracja antystarzeniowa.

LIFTING UP
Stworzony z myślą o remodelingu biustu i dekoltu. Poprawia wygląd biustu, modeluje ich kształt, powiększa - nawet o jeden rozmiar.

ADIPOCEL
Do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium, spowodowanym przez wzrost adipocytów i deformację włókien kolagenowych.

OEDEMACEL
Do walki z cellulitem obrzękowym. Zwalcza pierwotne przyczyny powstania cellulitu - rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów.

Bandaże Arosha to szybki i kompleksowy zabieg polegający na bardzo głębokiej penetracji składników aktywnych wgłąb skóry.

 1. Zabieg rozpoczynamy od peelingu ciała specjalną szczotką z naturalnego włosia, następnie na skórę nakładamy kwas glikolowy, który eliminuje tłuszcze i białka pomiędzy martwymi komórkami naskórka.
 2. Kolejny etap to nałożenie ampułki dostosowanej do wymagań skóry klienta.
 3. Ostatnia część zabiegu to zabandażowanie okolic problematycznych bandażami zawierającymi substancje aktywne.

Zabiegi dodatkowo możemy łączyć w serii z masażem na bańce chińskiej, elektrostymulacją czy presoterapią - drenażem limfatycznym, aby pomóc oczyścić organizm, pozbyć się obrzęków oraz zwiększyć efekty zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych.

PRZECIWWSKAZANIA

 • Aktywne infekcje wirusowe lub bakteryjne.
 • Uszkodzenia mechaniczne naskórka.
 • Choroby układu krążenia.
 • Duża skłonność do pękania naczynek.
 • Skłonność do powstawania żylaków.
 • Problem z krzepliwością krwi.
 • Niewydolność wątroby, nerek.
 • Miesiączka.
 • Ciąża.
 • Nowotwory.