MESOESTETIC

To specjalista w tworzeniu zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej.

Od 1984 roku aż do dzisiaj firma Mesoestetic zyskała opinię referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej. Dzięki ciągłemu dążeniu do udoskonalania produktów, systemowi rozwojowi i licznym innowacją założyciele firmy Joan Carles Font i Jose Almansa mają ogromne doświadczenie w zakresie farmacji.

Firma opracowała szereg produktów najwyższej jakości potwierdzonych badaniami naukowymi.

Kuracje anty-aging Mesoestetic to zabiegi ,wykorzystujące wysoce zaawansowane technologicznie preparaty, stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej do rewitalizacji skóry. Hiszpańskie laboratorium Mesoestetic tworzy produkty oparte na bazie profesjonalnych składników, doskonale wpisując się w trendy kosmetyków selektywnych, a gwarancja skutecznego działania potwierdzona jest przez specjalistów oraz liderów branży dermatologii i medycyny estetycznej na całym świecie. Marka Mesoestetic otrzymała miano referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej ,dzięki nowatorskim produktom nieustannemu dążeniu do doskonalenia formuł preparatów, licznym innowacjom i rozwojowi.

Od początku istnienia marki Mesoestetic za główny cel obrało dostarczenie profesjonalistom i konsumentom nowatorskich rozwiązań i kompletnych serii produktów z dziedzin medycyny estetycznej i kosmetologii.

ENERGY C

Zabieg o silnym działaniu rozświetlającym antyoksydacyjnym i nawilżającym, zwalczający pierwsze oznaki starzenia się skóry. Kuracja  ENERGY C zawiera wysoko skoncentrowaną witaminę C dzięki której skutecznie neutralizuje wolne rodniki oraz stymuluje naturalną regenerację skóry, rozjaśnia i rozświetla koloryt skóry oraz chroni przed powstawaniem przebarwień.

COLLAGEN 360

Kompleksowy zabieg ujędrniający przeznaczony do zwalczania objawów starzenia się skóry wiotkiej ,wymagającej zagęszczenia i ujędrnienia. Kuracja COLLAGEN 360 intensywnie stymuluje syntezę kolagenu dostarczając wysoko stężony kolagen morski. Zmarszczki ulegają skutecznemu wygładzaniu, skóra staje się napięta a owal twarzy poprawiony.

STEM CELL

Zabieg rewitalizujący o silnym działaniu naprawczym oraz regenerującym. Wyciąg z roślinnych komórek macierzystych wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe oraz spowalniające procesy starzenia się skóry. Kuracja STEM CELL przywraca równowagę hydrolipidową skóry odpowiedni poziom nawodnienia oraz elastyczność.

RADIANCE DNA

Kompleksowy zabieg odmładzający o działaniu odwracającym zmiany w DNA komórek. Kuracja RADIANCE DNA stymuluje aktywność genów odpowiedzialnych za naprawę ludzkiego DNA i uniemożliwia negatywne zmiany spowalniające procesy starzenia. Przywraca owal twarzy ,zagęszcza skórę dając natychmiastowy efekt jej napięcia. Skóra staje się grubsza a głębokie zmarszczki ulegają wyraźnemu wygładzaniu.

*KOSMETYKI DETALICZNE I PAKIETY PROMOCYJNE DO ZAKUPIENIA W NASZYM SALONIE